Používáte nepodporovaný internetový prohlížeč. Použijte Firefox, Chrome, Operu nebo IE v aktuální verzi.

 

 

TIP:  PROČ PRODAT NEMOVITOST V AUKCI?

         U nás v aukci prodáte nemovitost za Vaši cenu nebo vyšší, rychle a bez poplatků, vůbec nic neplatíte!

         Aukce se konají exklusivně výhradně na portále www.e-drazby.cz. 

         S ohledem na COVID 19 můžeme nyní provést aukci aniž byste se s kýmkoliv osobně potkali 

 

● Prodávající nic neplatí 

● Kupec již za 30 dní 

● Prodáte jen za Vaši cenu, nebo vyšší cenu

● Právní servis ZDRAMA (smlouva, úschova, kolky, vklad na KN)

● Jedna jediná prohlídka Vaší nemovitosti (s ohledem na COVID 19 můžeme provést aukci i bez prohlídky) 

● Prodáte v klidu a profesionálně

 

 

 

FAQ:

● Opravdu za aukci nic neplatím?

Opravdu ne. Neplatíte za aukci, ale také neplatíte ani za Právní servis. To znamená, že neplatíte za sepis kupní smlouvy, neplatíta za sepis advokátní úschovy a neplatíte ani za kolky na katastru. Vše máme pro Vás zdarma, žádná provize ani skryté poplatky! Vše zaplatí kupující. S ohledem na COVID 19 můžeme všechny smlouvy všem zúčastněným zaslat poštou a nemusíte nikam jezdit.

 

● Chci prodat za svoji cenu, jak to v aukci chodí?

V naší aukci určíte cenu, za kterou chcete nemovitost prodat. Můžete buď získat více, než jste požadovali, anebo prodáte za Vámi určenou cenu. Prodejní cenu vždy musíte odsouhlasit, jinak k prodeji nedojde. Takže naše aukce je proto pro Vás ideální volba.

 

● Za jak dlouho se nemovitost prodá?

Pokud je aukce úspěšná a vítěz aukce nabídne cenu kterou akceptujete, má na podpis kupní smlouvy 30 dní a na zaplacení 20 dní. Proces úhrady je tedy rychlý, a to i když třeba kupující financuje koupi hypotečním úvěrem. Navíc v rámci Právního servisu ochráníme právně Vaše peníze i nemovitost. 

● S realitkou i při soukromém inzerátu mne stále někdo obtěžuje, jak je to u Vás?

Aukce je skvělá v tom, že děláme s klienty pouze jednu prohlídku Vaší nemovitosti. Zájemci se sejdou najednou a nikdo Vás tak neobtěžuje. Zájemci pak licitují v aukci a navyšují cenu soutěží mezi sebou. Zájemci mohou přihazovat odkudkoliv, třeba z vlaku na cestě, v práci nebo třeba i na dovolené.  S ohledem na COVID 19 můžeme provést aukci i bez prohlídky, pokud si to budete přát. Také podpis smlouvy můžem vyřešit poštou (pokud nám Vaši nemovitost nafotíte) a můžeme celý proces udělat aniž bychom přišli do osobního kontaktu, pokud budete tuto variantu preferovat.

  

● Co musím tedy pro prodej v aukci udělat?

Je to jednoduché. Zavolejte naši linku 603 866 579 v pracovních hodinách 8:00 až 16:00 a náš aukční specialista se Vám obratem ozve. Sepíšete smlouvu, nafotíme nemovitost a hned zveřejníme aukci. Samozřejmě provedem masivní inzerci, aby zájemců bylo co nejvíce. S ohledem na COVID 19 můžeme podpis smlouvy vyřešit e-mailem a poštou a nemusíte se nikým ani osobně potkat. 

 

 

 

 

Vytvořil tým SOFFITECH s.r.o. www.soffitech.com