Používáte nepodporovaný internetový prohlížeč. Použijte Firefox, Chrome, Operu nebo IE v aktuální verzi.

  

Naše společnost hledá několik málo nových kolegů. Úspěšně poskytujeme žádané služby v oblasti elektronických aukcí majetku, zejména pak nemovitostí po celé ČR. Jsme exklusivní partner portálu e-drazby.cz, který poskytuje unikátní elektronický systém s unikátním vlastním know-how v oblasti prodeje nemovitostí a vysokým potenciálem nadstandardně rychlého a výhodného prodeje.

 

 

POZICE AUKČNÍ SPECIALISTA

 

Aukční specialista je certifikovaný odborně proškolený a zmocněný jednat za společnost zajišťující prodej majetku na portále e-drazby.cz. Je odborně vybaven poskytnout informace o podmínkách, výhodách a postupu při prodeji v aukci, které jsou cenné pro naše klienty. Elektronické aukce mají pro prodávající díky dobře propracované službě na portále e-drazby.cz celou řadu výhod oproti klasickému prodeji. Aukčnímu specialistovi je k dispozici v jeho práci Kouč a společně tak kromě zvyšování odbornosti řeší osobní cíle a způsoby jejich naplnění. Schopní lidé v oboru realitního trhu dosahují velmi dobrých prodejních výsledků a tím pádem i vysoké finanční odměny. Přitom dbáme díky při spolupráci s portálem e-drazby.cz především na kvalitní práci aukčního specialisty. Spokojenost klientů je pro nás velmi důležitá. Tuto filosofii a přístup k práci bychom rádi rozvíjeli i nadále.

 

Práce je vhodná pro zájemce hledající nezávislost a možnost uplatnění svých profesních znalostí. Práce je časově flexibilní a atraktivní s odpovídajícím finančním ohodnocením vloženého úsilí a schopností.

 

Na tuto pozici se hodí kandidáti, kteří mají zkušenosti s aktivní komunikací a poskytováním kvalitních služeb klientům. Naše společnost je postavená na profesionalitě, samostatnosti, odbornosti, úctě a transparentnosti.  Vaše získané zkušenosti u nás výborně zúročíte a rozvinete v dalším profesním růstu.

 

Do týmu chceme pracovitého, bezúhonného, komunikativního partnera, který již má dobré obchodní zkušenosti. Měl by mít také schopnost a chuť se učit novým věcem a reprezentativní a korektní vystupování. Spolupráce na této pozici je vždy na ŽL.

 

Co můžete v této pozici získat?

 

 > prestižní práci v prestižním oboru

 > svůj byznys, který vás bude opravdu bavit a dobře živit

 > úspěšnou kariéru u renomované společnosti

 > nadstandardní finanční výdělky

 > flexibilní pracovní dobu a nezávislost

 > podporu pro růst kvalifikace a odbornosti

 > zázemí stabilní úspěšné společnosti 

 

Svůj životopis zašlete s fotografií a krátkou motivací se ucházet o tuto pozici na tento e-mail:   info@audra.cz   

 

 

 

POZICE KOUČ AUKČNÍCH SPECIALISTŮ

 

Kouč má na starosti budování, školení, motivaci, osobní rozvoj a poskytování podpory při plnění jednotlivých zakázek i celkové strategie a využití silných stránek daného aukčního specialisty. Hlavním požadavkem je tedy zejména profesionální historie a zkušeností s vedením a koučování týmu lidí, zejména v oblastech služeb. Znalosti v oboru realitního trhu jsou vítány, ale nejsou podmínkou. 

 

Hledáme ideálně uchazeče, kteří působili v oblasti řízení týmu nebo HR nebo mají zkušenosti s výběrem uchazečů a mají potřebné dovednosti manažera/kouče. Velmi vhodné i pro uchazeče, kteří již sami podnikali nebo zastávali vedoucí pozici ve firmě, mají tedy dovednosti v oblasti řízení týmu a mají potřebné manažerské dovednosti. Pojďte podnikat do perspektivního a výdělečného oboru a získejte práci, která Vás bude opravdu hodně bavit. Spolupráce na této pozici je vždy na ŽL.

 

 Co vám můžeme nabídnout?

 > vysoce nadstandardní výdělky dle výkonnosti Vašeho týmu

 > budování pozice a týmu, která Vás může živit roky a můžete mít vlastní super byznys

 > práci, která Vás bude opravdu hodně bavit

 > renomovaná společnost, která nabízí úspěšný produkt a má zavedené a ověřené procesní postupy

 > možnost realizace Vašich vlastních schopností, názorů a dovedností v praxi

 > prestižní a klíčová pozice v moderní společnosti s unikátním a úspěšným produktem na trhu

 

Svůj životopis zašlete s fotografií a krátkou motivací se ucházet o tuto pozici na tento e-mail:  info@audra.cz   

 

 

Vytvořil tým SOFFITECH s.r.o. www.soffitech.com