Používáte nepodporovaný internetový prohlížeč. Použijte Firefox, Chrome, Operu nebo IE v aktuální verzi.

  

Hledáme několik málo nových kolegů na pozici aukčního specialisty

 

Naše společnost úspěšně poskytuje služby v oblasti elektronických AUKCÍ a dražeb NEMOVITOSTÍ i movitého majetku po CELÉ ČR. Jsme poskytovatelé unikátního elektronického systému a vlastníci a tvůrci i unikátního know-how zejména v oblasti Prodeje Nemovitostí. 

 

 

Popis pozice AUKČNÍ SPECIALISTA

Vhodné pro Zájemce hledající Nezávislost, možnost Uplatnění svých Profesních znalostí, časově flexibilní a atraktivní práci s odpovídajícím finančním ohodnocením vloženého úsilí a schopností.

 

Jaké ZKUŠENOSTI a DOVEDNOSTI byste měli mít?

Pozice je vhodná pro kandidáty, kteří mají zkušenosti s aktivní komunikací a poskytování kvalitních služeb klientům. Naše společnost je postavená na profesionalitě, úctě a transparentnosti. Vaše získané zkušenosti u nás výborně zúročíte a rozvinete se v dalším Profesním růstu.

 

Do týmu chceme pracovitého, bezúhonného, komunikativního partnera, který již má obchodní zkušenosti. Měl by mít také schopnost a chuť se učit novým věcem a reprezentativní a korektní vystupování. Spolupráce na ŽL.

 

Co Vám můžeme nabídnout?

Prestižní práci v respektovaném oboru

Úspěšnou kariéru u renomované společnosti

> Odpovídající finanční ohodnocení

Flexibilní pracovní dobu

> Podporu pro růst kvalifikace a odbornosti

> Zázemí stabilní úspěšné společnosti 

 

Zasílejte Vaše ŽIVOTOPISY S FOTOGRAFIÍ + krátkou charakteristiku Vašeho ZÁJMU nebo MOTIVACE se ucházet o danou pozici, a to na info@audra.cz.

 

 

 

 

 

Vytvořil tým SOFFITECH s.r.o. www.soffitech.com